web web web

Partneri

V spolupráci s našimi partnermi poskytujeme ďalšie doplnkové služby. Využite ich ponuku s dôverou!


  • Acacia TeamOrganizovanie programov na vysokej úrovni. Ponuka je mimoriadne široká: detské programy, pyrotechnika, populárni interpreti, erotické vystúpenia, javisková technika a množstvo ďalších zaujímavostí. Tlačiarenskú prípravu letákov, brožúr a plagátov pre Acacia Team vykonáva naše HAPPY CAM STUDIO. Videozáznamy z udalostí, ktoré organizuje Acacia Team, sa vyrábajú u nás!
  • László Jakubecz starejšíModerný starejší aj na dvojjazyčné svadby!
  • Uno PhotoFotografovanie rodinných a spoločenských udalostí, videozáznamy. So štúdiom Uno Photo pravidelne spolupracujeme.
  • Pozor ZÁBER! HD Ready, Full HD, HD 720p, HD 1080i. Známe že? Koľkokrát sme už počuli tieto výrazy! Veľa strán by sme mohli napísať s vysvetleniami ale čo je dôležité to stroho: nová technológia produkuje obraz v oveľa lepšej kvalite! Naše štúdio ide v ústrety vývoju a očakávaniam: u nás môžete nárokovať HD kvalitu!
  • DVD a Blu-rayPred desaťročím vedľa tradičných VHS kaziet sa začali postupne pribúdať i DVD. Dejiny sa opakujú: teraz prežívame zase premenu. K tradičnému DVD už teraz si môžete objednať aj predstaviteľa novej generácie - Blue-ray disk!