f web web

O nás

Happy Cam Studio sa zrodilo v lete 1996. Začiatky patrili najmä oboznamovaniu sa s videotechnikou, konkrétne s ťažkou VHS kamerou značky Phlilips na pleci. Tú sa mi podarilo neskôr vymeniť za S-VHS. Postupne sme prechádzali na digital 8, DV a dnes už pracujeme s najmodernejšou HD technikou. Náš malý tím za uplynulé roky s úspechom zdokumentoval nespočetné množstvo spoločenských a rodinných udalostí nielen v našom regióne, ale na celom Slovensku i v zahraničí. Aj keď vždy prichádzajú nové udalosti, noví ľudia, príjemnými zostávajú stretnutia s našimi vernými klientmi. A tak sa už dnes tešíme na spoluprácu s Vami!

Richard Saláth


Team

  • Vedúci štúdia (kameraman, strih) – Richard SaláthZakladateľ štúdia. Ctený zákazník prichádza s ním do kontaktu ako s prvou osobou. Je to práve on, kto koordinuje prácu v štúdiu a dohaduje napríklad aj cenovú ponuku :).
  • Kreatívni spolupracovník (nápady, layout) – Zsuzsanna SzántóMá na starosti tvorbu rôznych koncepcií a efektov, na základe ktorých sa potom dotvárajú videozábery, grafika a webové stránky.
  • Stály spolupracovník (kameraman, strih) – Arnold KrenJeho hlavným zamestnaním je práca kameramana Mestskej televízie v Komárne. Tento uznávaný odborník je už roky skvelou posilou nášho štúdia a súčasne vedie aj umeleckú agentúru ACACIA TEAM.
  • Pozor ZÁBER! HD Ready, Full HD, HD 720p, HD 1080i. Známe že? Koľkokrát sme už počuli tieto výrazy! Veľa strán by sme mohli napísať s vysvetleniami ale čo je dôležité to stroho: nová technológia produkuje obraz v oveľa lepšej kvalite! Naše štúdio ide v ústrety vývoju a očakávaniam: u nás môžete nárokovať HD kvalitu!
  • DVD a Blu-rayPred desaťročím vedľa tradičných VHS kaziet sa začali postupne pribúdať i DVD. Dejiny sa opakujú: teraz prežívame zase premenu. K tradičnému DVD už teraz si môžete objednať aj predstaviteľa novej generácie - Blue-ray disk!