web webweb

Víta Vás Happy Cam Studio!

Ďakujeme, že ste navštívili stránku HAPPY CAM STUDIO. Našou ponukou chceme osloviť všetkých, ktorí hľadajú mimoriadnu kvalitu za prijateľnú cenu!

Spracovaniu videozáznamov sa venujeme od roku 1996. Záujem o naše služby dokazuje, že ponúkame tvorbu na vysokej úrovni.

V prvom rade sa zameriavame na výrobu video- záberov rodinných a spoločenských udalostí – a tak naše portfólio tvoria hlavne svadby, narodeninové oslavy, stužkové slávnosti, koncerty, ale aj množstvo ďalších podujatí!

Držíme krok s vývojom techniky, a tak v našom štúdiu pracujeme s najmodernejším zariadením. Ponúkame dokonca zhotovenie záznamu s viacerými kamerami, podľa požiadaviek klienta.

Sme Vám k dispozícii 24 hodín denne 365 dní v roku!

  • Pozor ZÁBER! HD Ready, Full HD, HD 720p, HD 1080i. Známe že? Koľkokrát sme už počuli tieto výrazy! Veľa strán by sme mohli napísať s vysvetleniami ale čo je dôležité to stroho: nová technológia produkuje obraz v oveľa lepšej kvalite! Naše štúdio ide v ústrety vývoju a očakávaniam: u nás môžete nárokovať HD kvalitu!
  • DVD a Blu-rayPred desaťročím vedľa tradičných VHS kaziet sa začali postupne pribúdať i DVD. Dejiny sa opakujú: teraz prežívame zase premenu. K tradičnému DVD už teraz si môžete objednať aj predstaviteľa novej generácie - Blu-ray disk!